+420 605 044 345

Ozvat se můžete pomocí kontakt listu, na facebook nebo zavolat na uvedené číslo.

Stormcomp - kdo je jeho součástí?

a čím se zabývá..

Stormcomp představuje především myšlenku zakázkové tvorby, informatické pomoci či poradenství. Touto cestou se snažím zaplnit mezery na poli mezi prodejci elektroniky a koncovým uživatelem. Všechny zde uváděné práce slouží pouze jako příležitostný přivýdělek a v žádném případě se nejedná o hlavní zdroj příjmu!

Stormcomp jako idea byl zveřejněn až v roce 2015, avšak již v předchozí době byl na informatickém poli hodně aktivní a to především díky jeho zakladateli.

Nejvíce jsem aktivní v Moravskoslezském kraji a to především na Vítkovsku, kde mi bylo ctí pomoct již mnoha z Vás, kteří měli problém se svým PC, či jiný požadavek.

Požadavky na mě jsou různé od sestavení nového PC, či sestavení velmi levného PC, vyčištění počítače a to jak po hardwarové, tak i softwarové stránce, možnost upgradu PC, tvorba webu, grafiky, video prezentace, analyzace a optimalizacejiž zavedených stránek, rozvržení a tvorba sítě, až po nejběžnější úkony jako je zprovoznění tiskárny, výsledek je ale vždy stejný a to dostupné řešení pro Vás.MOTTO:
"Správný informatik..
..se nenudi s žádným počítačem"
Hlavní řešitel:
  • Ing. Zdeněk Urban "Storm"
  • Věk: 26 let
  • Bydliště: Vítkov, Moravskoslezský kraj

Ve stručnosti:
  • - Od roku 2015 studuje jako interní doktorand katedry elektrotechniky na VŠB – TU Ostrava obor Komunikační technologie.
  • - V roce 2015 získal Inženýrský diplom na VŠB–TU Ostrava v oboru Telekomunikační technika.
  • - V roce 2013 získal Bakalářský diplom na VŠB–TU Ostrava v oboru Mobilní technologie.
  • - V roce 2008 dokončil SŠIEŘ-Rožnov pod Radhoštěm obor Elektronické počítačové systémy.
  • - Od šesti let pracuje na počítači a prošel si kompletní evolucí operačních systémů společnosti Microsoft (a jiných). Od MS-DOS 5.0 přes Windows XP až po dnešní Windows 10.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat